اخبار خوزستان

به گفته روابط عمومی این اداره : جلسه معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز با حضور سرکار خانم حشمتیان قائم مقام وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مرکزی انجمن اولیاء و مربیان، فلاحی مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان و جمع کثیری از مسئولان استانی و محلی در تالار اجتماعات شرکت ملی گاز استان خوزستان برگزار گردید.

سرکار خانم حشمیان در این مراسم عنوان داشتند که ناحیه 2 اهواز ناحیه ای مدیرپرور می باشد و این توانایی در آن وجود دارد که مدیران کل و مدیران اجرایی در سطح استان را در خود پرورش دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش در این مراسم با اشاره به جایگاه آموزشی این ناحیه در سطح استان خوزستان از مدیران، مسئولان و خیرین خواستند تا در حفظ و ارتقاء این جایگاه آموزشی تلاشی بیش از پیش داشته باشند.

فلاحی همچنین اضافه کرد که با تمام توان در خدمت آموزش و پرورش استان خواهیم بود و با توجه به وضعیت آموزشی این ناحیه با نگاه ویژه و هماهنگ نمودن کل استان با این حرکت و وضعیت آموزشی خواهیم پرداخت.

در این جلسه احمد نوروزی به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 2  اهواز معرفی شد که در کارنامه اجرایی خود سمت هایی همچون کارشناس ارزیابی عملکرد اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز ، معاونت آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه، مدیرگروه دروس معارف اسلامی دانشگاه آزاد واحدهای امیدیه و اهواز، استاد دانشگاه ، معاونت آموزش و نوآوری اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز و سرپرستی این اداره را دارد.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم خرداد ۱۳۸۹ساعت 18:23  توسط محسن حلالی نصب  |